Ansatte

Under finner du kontaktinformasjon til de ansatte i Strømsgodset.

Annonse:

Administrasjonen

Daglig leder: Dag Lindseth Andersen - 901 19 763 - dag.lindseth.andersen@godset.no

Sekretær: Brit Elin Bjerkeli - 409 07 000 - godset@godset.no

IT-ansvarlig: Håvard Lind - 969 91 500 - haavard.lind@dulram.no

Sport

Sportssjef: Jostein Flo - 970 39 111 - jostein@godset.no

Hovedtrener: Henrik Pedersen -  henrik.pedersen@godset.no

Lagleder/koordinator: Terje Lysthaug - 907 77 259 - terje.lysthaug@godset.no

Marked

Markedssjef Bedriftsmarked: Rune Marthinsen - 901 68 670 - rune@godset.no

Salgs- og markedskonsulent: Lasse Evenstad Ulriksen - 408 01 513 - lasse@godset.no

Markedssjef Privatmarked: Signe Rismyhr Engelund - 918 65 296 - signe@godset.no

Økonomi

Økonomisjef: Audun Kleven - 970 39 093 - audun.kleven@godset.no

Spillerutvikling og samfunn

Leder for utvikling og samfunn: Lage Sofienlund - 905 53 864 - lage.sofienlund@godset.no

Driftsleder Talentgården: Even Jokstad - 913 57 228 - even.jokstad@godset.no

Samfunnskontakt: Lars Petter Eggen - 408 01 511 - lars.petter.eggen@godset.no

Trener og driftsansvarlig for Gatelaget: Ole Tobias Mehn-Andersen - 930 60 820 - ole@godset.no

Media og kommunikasjon

Media- og kommunikasjonssjef: Magne Jordan Nilsen - 905 40 475 - magne.nilsen@godset.no

Arrangement, kurs og konferanse

Arrangementssjef Marienlyst: Bjørn Furuheim - 992 12 080 - bjorn.furuheim@godset.no

Kursvert Marienlyst Arena: Lars Jørgen Knutsen - 922 02 160 - lars.jorgen.knutsen@godset.no

Koordinator Marienlyst Arena: Rolf Degn Jensen - 418 11 175 - rolf.degn.jensen@godset.no

Kontaktinfo styret

Styreleder Strømsgodset Fotball AS: Egil Meland - 481 05 221 - egil@modum.sparebank1.no

Styreleder Strømsgodset Toppfotball: Trond Esaiassen - trond.esaiassen@gmail.com

Supporterkoordinator

Dag Henning Borg - 488 46 401 - borgdaghenning@gmail.com

Annonse fra Eliteserien: